aygıt yöneticisindeki ünlem sorunu

aygıt yöneticisinde 4 tane bluetooth çevre aygıtı var ve hepside ünlemli sürücü yazılımını güncelleştir diyip güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara diyince windows bluetooth çevre aygıtı aygıtınızı yükleyemedi yazısı çıkıyo.

anonim15432 anonim15432 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınıza uygun driveri internetten manuel olarak bulup yüklerseniz bu sorununuz çözülecektir. Bilgisayarınızın modelini öğrenirsek size uygun driver'i bulmanıza yardımcı olabiliriz.

    blackheaven blackheaven (728)