Aygıtlar ve Yazıcılar bölümünde "sorun var" hatası

Arkadaşlar Aygıtlar ve Yazıcılar bölümüne bilgisayarımın markası olan Grundig yazıyor ve ünlem işaretiyle beraber "sorun giderme işlemi gerekiyor" uyarısı çıkıyor.

Aynı zamanda birde "işlem durumu: sürücü kullanılamıyor" hatası var, ne yapmalıyım?

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aygıtlar ve Yazıcılar bölümünde bilgisayara kablolu veya kablosuz olarak bağlanan aygıtlar görünür. Örneğin kablosuz yazıcı, kablosuz mouse/kulaklık/klavye gibi...

    Windows, bağlanan bu aygıtlarda sorun algıladığı zaman orada bir hata mesajı görürsün. Hangi aygıtta sorun olduğuna dair bir ekran görüntüsü paylaşırsan en azından bir fikir sahibi oluruz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Dediginiz gibi "PCI Encryption/Decryption Denetleyicisi" adli sürücüde ünlem işareti var ve driverini hiç biryerde bulamadim suana kadar yardım edermisiniz oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • Bilgisayarınızın markası Grundig sanırım. Grundig marka notebookların sürücülerinin nasıl indirileceği daha önce uzmanim.net'te yazılmıştı. https://uzmanim.net/soru/grundig-marka-bilgisayarlarin-suruculerini-nasil-indirebilirim/80653 @oyuntubeyoutuber omercik 6 yıl önce
    • kardeşim hep bunu diyorsun ben diyorumki Yok sen diyorsunki Nasil indrilir yanlis anladin oyuntubeyoutuber 6 yıl önce