ayıptır sorması benim güvenirligin neden -3 ?

yukarıda belirdigim gibi güvenirligim deneden eksiler de bi yanlışmı yapıyorum acaba...

krsn krsn (233)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Uzmanim.net'te böyle saçma sapan başlıklar açmadan önce Hakkında sayfasına göz atman çok daha akl-ı selim bir davranış olacaktır.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bir soruda soruyla ilgili olmayan bir cevap yazmışsındır ya da sorduğun soruda yanlış birşeyler yazmışsındır  birileride cevabına ya da soruna eksi oy vererek güvenirliğini düşürmüştür

      Güvenirliğini arttırmak için ise sorulara doğru cevaplar vererek doğru cevap olarak işaretlenmesini ve cevabının artı oy almasını sağlamalısın.

      yumuklusucurta yumuklusucurta (89)