aylak.com'da Okey'e girmek isterken Java sorunu

Aylak.com sitesinde Okey'e girmek istiyorum. Önce şöyle bir uyarı geliyor "Do you want to run this application? Name Aylak Batak Publishers: Triptek Yazılım bilişim Location:http://game123.aylak.com

This application will run limited access that is intended to protect your computer and personal information

Run Cancel

Run butonunu tıklıyorum. oyun.aylak.com/okey/3 açılıyor fakat ne masalar ne oyuncular görünüyor. Bom boş bir sayfa geliyor. Başka bilgisayardan girdiğimde oyunlar ve masalar görünüyor.

Aylak.com daki bu java sorununu nasıl düzeltirim?

emel emel (67)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aylak.com okey Java sorununu çözmek için şunu deneyin:

    1. Denetim masasından Program ekle kaldır / Programlar ve özelliklere girin.
    2. Java ile ilgili her şeyi kaldırın.
    3. Daha sonra buraya tıklayın. Java SE 7 indirin: Windows Çevrimdışı (32 bit) veya sisteminize uygun  Windows Çevrimdışı (64 bit)
    4. Daha sonra denetim masasından Java Control Paneli açın.
    5. Security sekmesini tıklayın.
    6. SEcurity Level : Medium yapın.
    7. Java control panelden çıkın
    8. Şimdi tekrardan aylak.com okey'e girin.

    Bu işlemden sonra aylak.com java sorunu düzelmiş olmalıdır.

    cemphp cemphp (651)
    9 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim sorun düzeldi! emel 9 yıl önce

    Allah razı olsun ne yaptıysam olmamıştı bu yöntemle oldu teşekkürler

    batuhan815 batuhan815 (1)