Aylak.com oyun sitesine giremiyorum..

www.aylak.com oyun sitesinde oyun odalarına girerken eror veriyor..Java yı güncelledim yine aynı..

behice behice (1)
9 yıl önce sordu

  • Tam hatayı yazar mısınız? hakan 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Bu uyarı Java'nın güvenilir bir kaynak tarafından onaylanmamış java kullanan sitelerden sizi korumak için kullandığı bir yöntem. Bu durum o sitenin güvensiz olduğunu göstermiyor ama yine de böyle bir ihtimal bulunuyor..

"Application blocked by java security" uyarısını kaldırmak için yapmanız gerekenler aşağıda anlatılmıştır.

  1. Bilgisayarınızın başlat butonuna basıp arama yerine Configure Java yazınız ve çıkan sonucu açınız.
  2. Açılan pencerede "Security" sekmesine geliniz.
  3. Burada Exception Site List altındaki "Edit Site List..." butonuna basınız.
  4. Ardından "Add" butonuna basıp boşluğa hata veren sitenin adınız yazınız (http://www.aylak.com) ve "Add" butonuna tekrar basınız. (Hangi sayfa linki engellendiyse o linki bu kısımda kullandığınızdan emin olun)
  5. Açılan pencerede bu durumun güvenli olmadığını söyleyen uyarının altında bulunan "Continue" butonuna basınız.

Bu işlemin ardından sitede java uygulamasının olduğu sayfaya girdiğinizde size sitenin güvenilir olmayabileceği uyarısını yapıp sizden siteye girmek için onay isteyecektir. Onay verdiğiniz takdirde siteye girebileceksiniz.

utkubayat utkubayat (885)
9 yıl önce cevaplandı

    www.aylak.com sitesinde oyun salonlarına giremiyorum..Error veriyor..Javayı bir kaç kez kaldırıp yeniden yüklememe rağmen sonuç değişmedi application blocked by java security diyor..

    behice behice (1)