AYLAK oyun sitesine giremiyorum.

Aylak'da okeye giriyorum ama tavlaya giremiyorum.

metafor metafor (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorununu biraz daha açıklayıcı şekilde yazarmısın?Nasıl giremiyorsun hatamı veriyor ne oluyor yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

      Aylak oyun sitesine giriyorum.Ardından üye girişi de yapıyorum.Burada bir sürü oyun var billdiğiniz gibi. (Okey,Tavla,Satranç vb.)

      Tavlaya girmek için butonua basıyorum ama girmiyor.Okey'e basıyorum giryor..

      Javanın her versiyonunu yukleyip denetim olmadı.Bir oyuna girip bir oyuna girmemesi garip geldi açıkcası.

      Bilgisayar işlerinden anlayan arkadaşlar da uğraştı ama bir sonuç alamadık.

      İlginize teşekkür ederim şimdiden...

      metafor metafor (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Sanırım tavla oyununda sıkıntı var çünkü bende denemek için girdiğimde beyaz ekranda kaldı diğer oyunlarda denediğimde açılıdı. ardahd 7 yıl önce