aynı ağdaki bilgisayara nasıl bağlanabilirim

Modemimdeki diğer bilgisayarların ne yaptığını nasıl bakabilirm

karakanca09 karakanca09 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Teamviewer veya Ammmy kullanabilirsiniz. Yerel ağda olmanız fark etmez.

    Tabi bu bahsettiğim yöntemler ancak diğer bilgisayardan onay verildiğinde ve şifresine sahip olduğunuzda gerçekleşir.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

      Eğer kastınız Wi-fi veya LAN ile siniz internetinizi kullananları izlemek hangi sitelere girip çıkmışlar bunları görmekse, bunu normal adsl modem üzerinden yapamazsınız.

      Proxy yani vekil sunucu kurabilirsiniz ve kullanıcıların proxy üzerinden çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bunu yaptığınızda kim nereye girmiş görebilirsiniz.

      Fakat bu işlem orta seviye teknik bilgi gerektirir.  Böyle bir soru sorduğunuza göre bunu tek başınıza yapmanız biraz zor olabilir.

      Kısaca, modemizin özel bir ayarı yoksa, bir internet trafiğini loglama sistemi mevcut değilse, bunu normal adsl modemler üzerinden yapamazsınız.

      hakan hakan (15424)