Aynı internet ağı üzerindeki kişilere neler yapabiliriz?

%100-50 ihtimalle konu yine kaldırılacak veya cevap vermeyeceksiniz ama yine de şansımı deneyeyim. Başlıkta da belittiğim gibi aynı internet ağı üzerindeki kişilere teknik olarak neler yapabiliriz? Telefonum Samsung Galaxy Note 3, ve rootlu

yardim1315 yardim1315 (37)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzmanim.net'te soru paylaşmadan önce Hakkında sayfasına göz atmanız gerekir. Orada hangi durumlarda ne tür soruların sorulabileceğini ve soru sorarken nasıl bir yol izlenmesi gerektiği yazmaktadır. Bunlara uyduğunuz takdirde hiçbir yetkili sorunuzu kaldıramaz.

    Sorunuza gelecek olursak, daha önce "aynı ağ üzerindeki kişileri takip etme" adı altında izlediğim bazı videolardaki yöntemleri uygulamaya çalıştım ancak başarılı olamadım. Açıkçası ben onlara pek inanmıyorum. Merak edip İnternet Servis Sağlayıcıma bunu sordum (interneti kullanan bir kişinin nasıl izlenebileceğini) ve ek firewall cihazlarına ihtiyaç duyduğumu bu sayede modemdem loglayıp görebileceğimi söylediler.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Zanti dsploit ise yariyor ama ? yardim1315 6 yıl önce
    • Siz nasil yontemleri denediniz de basarili olamadiniz yardim1315 6 yıl önce
    • Ben çok uğraşmadım, sadece bir göz gezdirdim diyebilirim @yardim1315 omercik 6 yıl önce
    • Tmm anladim genede cevapladiginiz icin tessekur ederim :) yardim1315 6 yıl önce