Aynı internet ağındaki bilgisayardan program yükleme

Ana bilgisayarda kurulu olan bir programı ağ üzerinden diğer bilgisayara nasıl kurabilirim? Bu işlemleri bilgisayarcıya yaptırıyordum ama artık kendim yapmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

eray1965 eray1965 (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ana bilgisayarda kurulu olan programı diğer bilgisayarar kullansın mı istiyorsunuz? Yoksa o programı diğer bilgisayarlara da yüklemek mi istiyorsunuz? Bu iki durum farklı şeyler.

    Eğer ana bilgisayardaki programı başka bilgisayarlarda kullansın istiyorsanız, Ana bilgisayar bir Windows server ise o zaman Remote Desktop ile yapabilirsiniz. Uzak masaüstü bağlantısı kavramını biraz araştırın. Veya TeamViewer benzeri bir program ile bir bilgisayardan diğerine bağlanabilirsiniz.

    TeamViewer ile uzak bir bilgisayarda uygulama kurulumu da yapabilirsiniz: Teamviewer nedir, nasıl kullanılır?

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

    • teamviewer yüklü ana bilgisayarda sanırım o yolla kurdu onu nasıl yapacağım programın ana bilgisayarı görmesi gerek eray1965 6 yıl önce
    • Her iki bilgisayara da Teamviewer yükleyerek basitçe yapabilirsin. Her iki bilgisayarında internere bağlı olması gerekir. hakan 6 yıl önce