Aynı tlfn ve e posta adresi başka Instagram hesabında kullanılır mı?

İnstagram hesabı açarken başka hesapta kullanılan TLF nosu yada e posta adresi kullanılabilinir mi?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denediğim kadarı ile aynı telefon numarası farklı hesap açılabiliyor. Fakay aynı email adresi ile birden fazla hesap açılamıyor.

    Aynı email adresi ile birden fazla instagram hesabı açamazsınız. Fakat aynı telefon numarası ile birden fazla instagram hesabı açılabilir.

    hakan hakan (15409)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Anladım. Teşekkürler cevabınız için. @hakan (14774) mat7 1 yıl önce