aynı wifi ağı üzerindeki mobil cihaza bağlanma ne yaptığını görme

arkadaşlar merhaba evimizde aynı wifi ağı üzerinden 4-5 telefon birden bağlanıyor.

bu mobil cihazların ne yaptığını bilgisayarım üzerinden görebilirmiyim.

??

gnhn gnhn (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Hayır göremezsiniz. Yapmak istediğiniz sanırım hangi sitelere giriyorlar gibi bir denetim sağlamak.

    Eğer tabi gelişmiş bir loglama sistemi olan bir adsl router kullanmiyorsanız bunu doğrudan bilgisayarınız üzerinden göremezsiniz.

    hakan hakan (15394)