Ayrıcalık Kazanma

Bir çözüme yorum yapmak istedim ancak  ""Her Yere Yorum" ayrıcalığını kazanmış olmanız gerekiyor."dedi bu ayrıcalğı nasıl kazanabilirim ?

byhacker byhacker (57)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://uzmanim.net/Hakkinda

    50 Güvenirlik puanı almak gerekiyor.

    Mesela şimdi bu cevabı tatmin edici bularak mesaj sol üst köşesindeki alt-üst yön işaretlerinin hemen altında cevabın kabul edileceğini işaret eden aşağı yönlü bir tık işareti var ve onu tıklayarak cevabı kabul etmiş oluyor, bu şekilde nevcut 25 Güvenirlik puanını 27'e çıkarıyorsun. 50'ye ne kaldıki?! :-)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler 50 Güvenilirliğe İhtiyacım Varmış. byhacker 9 yıl önce
    • :-) temmuz 9 yıl önce
    • Temmuz sen baya bi onlinesin ne zaman bi soruya cevap yazsam bi bakıyorum temmuz cevap vermiş :) byhacker 9 yıl önce
    • Emekli, ihtiyarın tekiyim. İşim gücüm yok ve gençlere yardımcı olmak istiyorum :-) temmuz 9 yıl önce
    • :) byhacker 9 yıl önce