azw3 uzantısı nedir, azw3 nasıl açılır?

Bir siteden pdf kitap indirmel istiyorum (Pdf drive) indirdiğim dosyalar .azw3 uzantısı ile iniyor. Sebep ne olabilir?  .azw3 uzantısı nedir?  .azw3 uzantısı nasıl açılır?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     AZW3  Kindle dosya formatıdır. Kindle  Amazon tarafından üretilen bir e-book okuma tabletidir.

    Bilgisayarda Azw3 dosyalarını açmak için Amazon Kindle For PC yazılımı kullanılabilir.  Amazon Kindle For Pc yazılımını buradan indirebilirsin: AZW3 Amazon Kindle For PC indir

    Ayrıca Calibre uygulaması da AZW3 dosyalarını açar: Calibre indir

    Ayrıca PDF drive sitesinde PDF indirme seçeneği de var. İndirme linki (Download....) yazan yerde aşağı ok tuşuna basarsan PDF seçeneğini de göreceksin. Dosyayı PDF olarak indirmek istersen oradan PDF seçebilirsin.

    murat murat (12492)