Backspace tuşu çok yavaş siliyor

Klavyemde Backspace e bastığımda tek tek siliyor yineleme gecikmesini hızlıya aldım ama olmuyor nasıl çözerim?

storm1 storm1 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Klavyende backspace çok yavaş çalışıyorsa klavye ayarlarında Karakter Yineleme ayarını Kısa tarafa çekeceksin.

    yineleme gecikmesi windows 10

    Yukarıda gördüğün varsayılan ayardır. Yineleme gecikmesi ayarına Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri bölümdeki Klavye üzerinden erişebilirsin.

    Sen Yineleme hızı ile oynadıysan bu işe yaramaz. Yineleme gecikmesi ayarını değiştirmelisin.

    Klavyede backspace yavaşlık sorunu ile ilgili tek ayar bu. Bu da işe yaramadıysa klavyende sorun var demektir.  Başka klavye ile denemeyi dene. Arkadaşından filan ödünç al öyle bir dene.

    murat murat (12492)