Bad_SYstem_config_info

Bilgisayarima daha yeni format atmistim mavi ekran veriyor diye driver booster ile biseyler yaptim Ettim flash player derken .net framework derken oyun sirasinda donmalar basladi skyrim oynuyordum highda sıkıntısız bi sekilde derken yuklemelerden sonra artik lowda bile oyun fonmaya basladi hatta donduktan sonra bilgisayara restart atiyordun artik 5 dk bile oynayamaz oldum masasustunde bile donmaya basladi sonra bilgisayari son acmamda mavi ekran vermeye basladi system onarmalar bile ise yaramiyor hepsi onarilamadi diye hata veriyordu hatta daha komigi system onarma sirasinda donup mavi ekran veriyor windows baslatiliyor yazisinda takiliyor bi sure sonra mavi ekran veriyor kafayi yemek uzereyim windows 7 Bad_system_config_info hata kodu cok uzun telefondayim yazamam son indirmelerden sonra boyle oldu yardimci olun lutfen bilgisayarlada alakali olabilir diye de korkuyorum anlamadigim icin emin degilim diger yazilariniza bakiyim dedim hicbirini yapamam zaten bilgisayar acilmiyo yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

ltfnyrdm ltfnyrdm (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bad System Config Info Hatası stop 0x00000074 burada detaylı olarak nasıl bir yol izlenmeli anlattım.

    Bad_SYstem_config_info hatasının çözümü için önce yukarıda yazdıklarımı denersiniz. Format sonrası Windows güncellemei yaptınız mı? Bu en çok yapılan hatadır. Formattan sonra mutlaka Windows güncellenmelidir. Daha sonra sürücüler mutlaka güncellenmelidir.

    Aksi takdirde formattan bir fayda beklenmemelidir.

    hakan hakan (15394)
    6 yıl önce cevaplandı

    • çok geçti ama format felan attık ben yeni bi sorun yazdım arkadaş suçlu hissetmemi sağladı zaten disk kafayı yedi artık sanırım teşekkür ederim ltfnyrdm 6 yıl önce