Bağlam menüsünde yönetici olarak çalıştır seçeneği yok

Bağlam menüsündeki yönetici olarak çalıştır seçeneği kaybolu fikri olan varmı

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer bir kurulum, yükleme dosyası (setup) ve/veya kurulu, yüklü bir programın çalıştırma dosyası (veya dosyasının kısa yolu) değilse olmaz.

    Kayboldu derken yanılıyor olabilirmisin?

    Edit:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Problem üstteki tavsiyemizin uygulaması ile çözülmüştür.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • hayır yanılmıyorum burakordu 7 yıl önce
    • @temmuz http://i.hizliresim.com/D3l1Oz.png burakordu 7 yıl önce
    • İyide, neden aşağı oyladın? Aşağı oylama (veya yukarı) hangi hallerde hangi sebeplerle kullanılır, bilmiyormusun? Sana yardım etmek istedim, hatamı yaptım :( temmuz 7 yıl önce
    • Böyle basit problemin Sistem Geri Yükleme ile düzeltilebileceğini bilemiyor veya düşünemiyorsun ama aşağı oylamayı öğrenmişsin. Birde bu oylamaya hangi hallerde başvurulur onuda öğrenmiş olsaydın :( temmuz 7 yıl önce
    • Kayboldu derken yanılıyor olabilirmisin? diye yazdığını gördüğümde sinirlerim bozuldu o yüzden aşağı oylamıştım burakordu 7 yıl önce
    • sistem geri yükleme yaptım sorun çözüldü yardımın için teşekkür ederim burakordu 7 yıl önce
    • Niye yanılıyor olamazsın? Yanılmak insanlara mahsus değilmi? Sorduğum soruda bir alay veya hafifsememi vardıki? Daha sakin ve daha olgun olmalısın. temmuz 7 yıl önce
    • Teşekkür için geç kaldın :( temmuz 7 yıl önce
    • @burakordu oylama sisteminin nasıl kullanılması gerektiğine lütfen dikkat edin. Verilen cevap konu ile alakasız, yanlış bilgiler içeriyorsa aşağı oylayın. alattin 7 yıl önce

    Alternatif çözüm olarak;
    eğer yönetici olarak çalıştır seçeneği yoksa Shift tuşuna basarak sağ tuş tıklanıldığında menüde "Yönetici olarak çalıştır" görünecektir.

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bunu bende bilmiyordum. Vesile oldu öğrendim. Teşekkürler @alattin temmuz 7 yıl önce
    • faydası olduysa ne mutlu @temmuz alattin 7 yıl önce
    • Bilgim arttı, daha ne olsun. Hem belki birgün ihtiyaç olurda uygularım, bellimi olur :) temmuz 7 yıl önce