Bağlandığım WiFi ağında gizlenebilir miyim?

Ben WiFi'ye bağlandığım zaman modem arayüzünde veya fing gibi uygulamalarda nasıl gizlenirim? Ben bağlı olacağım ama fark edilmeyeceğim. Aklıma modem arayüzünün şifresini değiştirmek geliyor ama programlarla veya uygulamalarla gene anlaşılıyor. Kali Linux kullanıcısıyım. Yardımlarınızı bekliyorum.

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benim bildiğim kadarıyla böyle bir imkan yok. İnternete bağlanabilen her cihaza modem IP adresi verir ve bu adrese göre modem arayüzünde bağlanan cihazları ayırt eder. İlla görüneceksin.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Modem arayüzün şifresini değiştirirsem? Ve cmd ye bir komut yazınca saklanabiliyormuşuz hidden ip service gibi bir komut yazıyorduk... androidhacker 6 yıl önce
    • Ve dün mediamarka wifi adaptörü almak için gitmiştim.Adama linux dedim direk wifi mi kiricaksin dedi bende abi linux wifimi görmüyor dedim:D sonra adamla biraz konuştuk...Adam da eskiden wifi kırmış taaa 24km den bağlanıyormuş adam yattığı zaman herneyse işin aslı adam ben yakalanmam diyince belki bir yol vardır? İnternette de bazı kişiler manuel ip verirsen belki gözükmessin diyorlar... androidhacker 6 yıl önce
    • Manuel IP verdiğin zaman o IP'yi nereden alacak? Yine modemden almayacak mı? Kaçışı yok illa gözükürsün modem arayüzünde @androidhacker omercik 6 yıl önce