baglanti gizli degil sertifika sorunu

selam eleykum azerbaycandan yaziyorum size yardimci olursunuz cok sevinirim bende windows 7 32 bit sistem 4 ram 2.8 ghz 2 nuveli prosessorlu bir personel pc-dir.Benim sourunum baglanti gizli sertifikat sorunu point blank turkiye acdigim anda sertifika sorunu geliyor,teamviwer yazdiginda sertifika sorunu geliyor tek mozilla kullandigimda baglanti gizli sorunu gelmiyor butun videolari izledim hic biri yardimcim olmadi acaba neden ?

ilyas97 ilyas97 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önceden şu link'de çözüm yazmıştım onu dene istersen.

    Bağlantınız Gizli Değil Hatası nasıl giderilir?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      #darkcrak yinede olmadi ama mozilla ile giriw yapdigimda ayni siteye giriyor

      ilyas97 ilyas97 (1)