Bağlantı özelliklerini yapılandırmak için yeterli yetkiniz yok. Yöneticinize başvurun.

Bu sorunu nasıl gideririm? Zaten yönetici hesbındayım. Gezgini yönetici ayrıcalığında çalıştırsam da oluyor

---------------------------
Ağ Bağlantıları
---------------------------
Bağlantı özelliklerini yapılandırmak için yeterli yetkiniz yok. Yöneticinize başvurun.
---------------------------
Tamam
---------------------------

kullanici622551 kullanici622551 (61)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Windows Logosu + R > dcomcnfg > Bileşen hizmetleri > Bilgisayarlar > Bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler > Varsayılan özellikler > Bu bilgisayar üzerinde Dağıtılmış COM'u etkinleştir bunu etkinleştirin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      @hydra  seçenek zaten etkindi ve altındakileri de inceleyeyim diye girdim bu hata oluştu

      kullanici622551 kullanici622551 (61)
      3 yıl önce cevaplandı

        Daha önceden bir çözüm paylaşmıştım dilersen alttaki linkten çözüme gidebilirsin. Senin sorunun senin bilgisayar o kullanıcıyı yani hangi kullanıcı ile gidiyorsan onu yönetici olarak tanımıyor fakat alttaki linkteki çözümleri adım adım uygularsan sorunun çözülecektir.

        Sistem yöneticisine başvurun hatası nasıl çözülür?

        darkcrak darkcrak (5168)
        3 yıl önce cevaplandı

        • Bilgisayarda zaten başka hesap yok ve yönetici hepsi. Bunları daha önce de denedim. Şimdi mevcut hesabı silip tekrar oluşturdum ama yine de bazı işlemler yetki hatası veriyor kullanici622551 3 yıl önce