Bağlantı sıfırlandı - dizi izleyemiyorum

Her zaman girdiğim dizi sitelerie giriyorum. Player seçiyorum.  Sonra giri bir ekran üzerinde Bağlantı sıfırlandı. Yazıyor. Üzgün surat gibi bir simge de var. Daha önce böyle bir sorun yoktu.  Player Odnok seçiyorum doğrudan Bağlantı sıfırlandı geliyor. Maalesef başka player da yok izlediğim dizi için. Eski bir dizi. Ne yapabilirim? Bağlantı sıfırlandı nedir?

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Odnok dediğin player Odnoklassniki yani OK.RU. Maalesef ok.ru Türkiye'de erişime kapatıldı. Bu durumdan dolayı Bağlantı sıfırlandı hatası alıyorsun. Site sahipleri videoları genelde ok.ru sunucularına atıyordu. Tabi erişim engeli gelince videolar da patladı. Bu sebepten Bağlantı sıfırlandı hatası alıyorsun.

    VPN deneyebilirsin. Mesela Psiphon ya da hiç bunlarla uğraşamam dersen Opera tarayıcı indir. Opera tarayıcıda bütünleşik VPN var.  Opera ile girersen Player Odnok olan videolar açılır.

    Biraz yavaş olabilir takılmalar olabilir. Daha hızlı VPN'ler paralı.

    murat murat (12492)