Bağlantı sıfırlandı.

İnternetten maç izlemeye çalışıyorum video oynatma penceresinde sürekli Bağlantı sıfırlandı. yazıyor. Sorun benden mi kaynaklı? Bağlantı sıfırlandı ne demek?

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

  • Hangi tarayıcı ile girmeye çalışıyorsun darkcrak 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bağlantı sıfırlandı hatası genelde "bağlantı sorunu" olduğunda ortaya çıkar. Bu sorun senin internet bağlantında olabileceği gibi sitenin sunucusunda da olabilir.

Maç yayını yapan sitelerde çok trafik olur. Yani çok fazla kullanıcı. Bu durumda da sunucu veri iletimini kesebilir ve sen Bağlantı sıfırlandı hatası alabilirsin. Maç, dizi sitelerinde bu tür sorunlar normal. Sorunun sende olduğunu düşünmüyorum.  Senin yapabileceğin şey sayfayı yenilemek olmalı. Tarayıcının sayfa yenileme botunundan ya da F5 tuşuna basarak yenileme yapabilirsin. Bu durumda yeni bie bağlantı oluşturulur. Genelde sorun düzelir. Canlı yayın yapan sitelerde Bağlantı sıfırlandı sorunu çok sık olabilir.  Youtube'de olmaz ama maç yayını yapan sitelerin sunucuları daha zayıf. Bu da sorunlara yol açabiliyor.

hakan hakan (15424)