Bağlantınız gizli değil - enpara.com

enpara.com web sitesie girmek istediğimde Bağlantınız gizli değil
Saldırganlar enpara.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID hatası alıyorum.

Enpara.com hack mi edildi? Windows 11 ve Chrome tarayıcı kullanıyorum.

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 11 ilk yüklediğimde ben de aynı hatayı aldım. Telefondan kontrol ettiğimde sorun yoktu. Bir hack olayı olduğunu düşünmüyorum. Bilgisayarında bir sorun oluşmuştur.

    Edge tarayıcı ile denedin mi? Chrome tarayıcısındaki sorunlar bazen gizlilik gatası almana sebep olabiliyor.

    murat murat (12492)