Bağlantınız gizli değil Gizlilik Hatasını çözüm adımları windows update sorunu

Windows 8 pro sürüm kullanıyorum birkaç gündür google crome ve explorer ikisiyle de wifi de bir sorun olmadı halde arama yapamıyorum karşıma sürekli 'Bağlantınız Gizli Değil' uyarısı çıkıyor bilgisayarımda herhangi bir saat tarih sorunu yok Anti virüs programı olarak 'Kaspersky' kullanıyorum tarama yaptırdığımda hiçbir tehditle karşılaşmadım ayrıca arama çubuğuna direk aramak istediğim sözcüğü girince ve bazı sitelere giremiyorum direk link girince ulaşabiliyorum bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim. Teşekkürler

-- Gönderdiğiniz linki denedim anti malware indirip tarattım 40a yakın tehdit buldu hepsini sildim tekrar kaspersky ve malwarebytes ile  tarattım bi sıkıntı görmedim ancak devamında windows update yapamıyorum 'Hizmet çalışmadığından windows update güncelleştirmeleri denetleyemiyor' diyor meşgul ettiğim için üzgünüm ama günlerdir bununla uğraşıyorum

mtaner mtaner (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    cevabı dikatlice okuyun ve uygulayın http://uzmanim.net/soru/baglantiniz-gizli-degil/8780

    candan candan (4301)