Bağlantınız gizli değil hatası. (ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID)

Bu sorun sadece WiFi ye bağlandığımda bazı sitelerde (örneğin:reddit)oluyor.Mobil veri kullandığımda olmuyor. WiFi ye bağlıyken VPN kullanınca da olmuyor.Sorun sanırım modem arayüzünde.Modem : TP-LINK TD-W8901G 54Mbps ADSL2+

Yardımlarınızı bekliyorum...

daskorun43 daskorun43 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Daha önceden @alattin bu konu ile ilgili bir çözüm paylaşmıştı dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsin

    Net::Err_cert_authority_invalid hatası

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Sorunu çözdüm.

      Modeme reset atınca arayüz ayarları sıfırlandı.

      Sorunun kaynağı sanırım DNS ayarlarıymış.(İnternet - LAN kısmında)(Reset atmak istemiyorsanız DNS ayarlarını otomatik al seçeneğini seçin.Büyük ihtimal olur.Yine de olmazsa reset atabilirsiniz.)

      Reset atınca sorun gitti.

      daskorun43 daskorun43 (1)