Bağlantınız Gizli Değil Hatası

2 aydır uğraşıyorum bi türlü çözemedim host dosyasından tutun her bişeyine kadar yaptım hatda üst üste format dahi atdım formatdan sonra 2 gün ya geçiyor ya geçmiyor tekrar aynı şey oluyor saat tarih doğru nolur birisi yardım etsin çıldırıcam en sonunda dnsmide değiştirince internet kökten gidiyor hiç giremiorum mecbur otomatikte bırakıorum hotspot shiel kullanıorum oda interneti kastırıo reklamları sinir ediyo yardım edin

atakan35 atakan35 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    işletim sisteminiz bilmıyoruz  yinede  yardım etmeye çalışacağım hosts dosyası orjinali ile değiştirin

    tarih ve saati tam olarak ayarlayın

    ve bilgisayarı yeniden başlatın  windows orjinal hosts dosyası https://yadi.sk/i/RGWtRuyKqJR3p

    candan candan (4301)