bağlantınız gizli değil - hizliresim.com açılmıyor - 26 Mart 2019

hizliresim.com web sitesine girmek istediğimde bağlantınız gizli değil  hatası alıyorum ve hizliresim.com açılmıyor. hizliresim.com neden gizlilik hatası veriyor?

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    hizliresim.com sitesi açılmıyor ve karşınıza bağlantınız gizli değil hatası geliyorsa sorun sizden kaynaklanmıyor. Hizliresim.com adlı sitenin SSL sertifika süresi dolduğu için nu hatayı alıyorsunuz

    Bağlantınız gizli değil
    Saldırganlar hizliresim.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi
    NET::ERR_CERT_DATE_INVALID

    Sorun hizliresim.com sitesinin SSL sertifikasının süresinin dolmasın kaynaklanıyor. Hizliresim.com bağlantınız gizli değil hatasının çözümü için şu yolu izleyin:

    1. Bağlantınız gizli değil sayfasında Gelişmiş butonuna basın.
    2. hizliresim.com sitesine ilerle (güvenli değil) linkine tıklayın.

    Güvenli değil yazısı sizi korkutmasın. Herhangi bir sorun olmayacaktır.

    SSL sertifikaları sunucularda yüklüdür ve belirli aralıklar ile yenilenmesi gerekir. Eğer yenilenmezse siteye girenler gizlilik hatası alırlar. SSL sertifikaları özellikle bankalar ve alışveriş siteleri için olmazsa olmazdır. Fakat hizliresim.com gibi sitelerde sizin için bir sorun teşkil etmez.

    alattin alattin (16999)