Bağlantınız gizli değil - NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID hatası

Herhangi bir siteye girmek istediğimde Bağlantınız gizli değil hatası alıyorum. Hata tam olarak şu şekilde

Bağlantınız gizli değil

Saldırganlar www.wikipedia.org üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları).
Daha fazla bilgi NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

Bağlantınız gizli değil - NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15394)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bağlantınız gizli değil - NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID hatası

    Bu hata özellikle yasaklanmış sitelere girmek istediğinizde karşınıza çıkar. Örneğin wikipedia.org  gibi bir siteye girmek istediğinizde karşınıza Başlantınız gizli değil hatası gelir.

    Daha önceden yasaklanmış sitelere girmek istediğinizde sayfa bulunamadı hatası karşınıza geliyordu.

    Eğer girmek istediğiniz site yasaklanmış bir site değilse Bağlantınız gizli değil - NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID hatasının kaynağı antivirüs programı olabilir. Bu durumda hata antivirüs programından mı kaynaklı öğrenmek için geçici süre ile antivirüs programınızı kapatın ve hata devam ediyor mu kontrol edin.

    Bağlantınız gizli değil - NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID  hatasının bir başka sebebi tarayıcınız ile internet sitesi arasındaki bağlantı arasına girecek bir yazılım kullanıyor olabilirsiniz. Örneğin  Fiddler gibi bir yazılım kullanıyorsanız, Fiddler Bağlantınız gizli değil - NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID  hatasına sebep olacaktır.

    hakan hakan (15394)