Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatasının Çözümü - Windows 8.1

Bilgisayarıma format attım ve Windows 8.1 yükledim. Chrome ile Google.com'a girmek istediğimde karşıma Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatası geliyor. Hiç bir siteye giremiyorum. firefox ile de denedim yine karşıma Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatası geldi. Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 yüklenen bir bilgisayar, ya da herhangi bir Windows sürümü yeni yüklendiyse ilk yapılması gereken Windows update üzerinden güncellemerin yüklenmesidir.

    Format sonrası Windows 8.1 bilgisayarda güncellemeler yüklenmezse Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatası alınır.

    Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatasının çözümü için Windows Update üzerinden tüm güncellemelerin yüklenmesi gerekir.

    Güncellemeler yüklendikten ve bilgisayar yeniden başladıktan sonra Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatası çözülmüş olacaktır.

    alattin alattin (16984)