Bağlantınız gizli değil

    Toplam 2 Cevap

    "Bağlantınız gizli değil" için çözüm (tıkla)

    Edit:

    Antivirüs ayarlarından olabilir. Onları kontrol et ve denemeler şeklinde ilgili olabilecek ayarlarda bazı değişiklikler yap. Sonuç alamadığın değişiklikleri geri alır, eski haline getirirsin. Hatta önce antivirüs programını geçici olarak durdurup daha sonra aynı hata olacakmı, ona bakabilirsin. Eğer hata devam ediyorsa antivirüs ayarlarıyla alakası yok demektir. Ama hata mesajı (Bağlantınız gizli değil bildirimi) kalkarsa demek oluyorki bu hatanın sebebi antivirüs programının ayarlarıyla ilgilidir. Bu durumda öncede ifade ettğim şekilde antivirüs programının ayarlarına bakılması gerekecektir.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Maalesef bunlar çözmüyor. Cevap için teşekkürler.

      atakan35 atakan35 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Mesajımı editledim, yeniden bakarsın. temmuz 8 yıl önce