Bağlantınız özel degil hatası nasıl çözülür?

Saldırganlar www.google.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, parola, mesaj veya kredi kartı).

opera tarayıcı kullanıyorum dün seed4.me vpn programını kurdum kullandım vpnyi kapattım böyle yazmaya başladı

kemal00 kemal00 (24)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Vpn kullandıysanız böyle durumlarla karşılaşabilirsiniz. Büyük ihtimalle korkulacak bir şey yoktur. Ancak bu uyarı her zaman her siteye girerken mi oluyor?

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      VPN uygulamasını kaldır. Opera tarayıcını sıfırla. Sorun düzelmezse bana bildir.

      hakan hakan (15424)
      2 yıl önce cevaplandı

        sorunumu cözebildim kayıt defterinde ayar yaptım düzeldi

        kemal00 kemal00 (24)
        2 yıl önce cevaplandı

        • Sorunu çözmenize sevindim. xbedirhanx 2 yıl önce