Bağlı değil - Bağlantı var

1- ağ bağdaştırıcısını kaldır, güncelleştir yaptım. Güç yönetimini özelliklerden kontrol ettim. Kutu işaretli değil.

2- modemin fişini tak çıkar ve modemi reset yaptım.

3- bir de yalnızca sihirli bir paketin bilgisayarı uyandırmasına izin ver diye ethernet güç yönetiminde yazıyor. İşaretli. Diğer üst kutular işaretsiz.

4- sistemi geri yükleme yaptım önceki bir tarihe. Gene aynı tabi.

5- bende de wan miniportlar çıkmış ve wireless network adapter /ağ bağdaştırıcısı için olaylarda requires further installation diyor. Teşekkürler

ozgun79 ozgun79 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    CMD'yi yönetici olarak açarak aşağıda ki komutları sırasıyla yazın; ( Her komutu tek tek yazın ENTER'layın )

    • netsh int ip reset a.txt
    • netsh winsock reset
    • netsh winhttp reset proxy
    • netsh advfirewall reset
    • ipconfig /flushdns

    Siz telefonunuzdan aynı ağa bağlanabiliyormusunuz ? Yoksa sadece sorun bilgisayardan bağlanınca mı oluyor ?

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Kablosuz ağ simgesine tıkladığında mevcut kablosuz ağları görebiliyor musun?

      Bağlı değil - Bağlantı var hatası herhangi bir kablosuz ağa bağlı değilsin demek. Kablosuz ağın simgesine tıkladığında mevcut Wifi'ler listeleniyor mu? Yoksa hiç bir kablosuz ağı görmüyor musun?

      hakan hakan (15424)