Bandicam alternatifi en iyi ücretsiz ekran kaydedici hangisi?

Merhaba;

Ekran kayıt programı olarak Bandicam kullanıyorum ama üstte Bandicam.com yazısı var.

Bandicam gibi 60 fps olarak video kaydedebilen bir program varmı?

Ücretsiz olacak. Kaliteli kaydetsin yeter :)

Böyle bir program varmı?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    oCam programı işini görür. Ücretsiz versiyonunda Bandicam'da olduğu gibi programın ismi veya sitesi yazmıyor. Videoyu nasıl çektiysen öyle kaydoluyor. oCam programını indirip kurduktan sonra gerekli ayarlarını (FPS gibi) yapıp kullanabilirsin.

    omercik omercik (9418)