Bandicam'da kayıt yaparken arka plan sesleri sorunsalı

Öncelikle herkese iyi akşamlar Bandicam'da ekran kaydı veya oyun kaydı yaparken doğal olarak webcam'im mikrofonlu olduğundan sesimide kayıt ediyor fakat sesimi kayıt ederken aynı şekilde arkaplan da ki tv sesi veyahut sokaktaki araba sesini de kayıt ediyor acaba sadece hem oyun hemde benim sesimi kayıt edicek bir ayarlama var mı ? yada bu sorunu çözmek için önerileriniz var mı ?

-Teşekkür Ededirm..

lucas77 lucas77 (199)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu senin mikrofonunla alakalı, webcam e dahil olan mikrofonlar dandik olduğu için ses kalitesi düşük tür ve arka plan seslerini çok kolay bir şekilde kaydeder,. Realtek panelinden gürültü tutmayı açıp mikrofon basını ve mikrofon kayıt ses seviyesini kısarsan arkada ki sesleri az çok önlemiş olursun, mikrofon kayıt ses seviyesini kısarsan biraz sesli konuşman gerekebilir. Kaliteli bir mikrofon alıp bas konış ayarlarsan daha iyi olur. Mikrofon alamıyorsan bas konuş ayarla.

    hydra hydra (3800)