Bandicam da oyun videsonu HD kalitede çekmek

Bnadicam da oyun video çekerken 720p HD kalitede video çekiyor ama video yu çektikten sonra you tube attığım zaman ne yazık ki attığım oyun video pek net olmuyor sanki 360p gibi oluyor daha net yani piksellerin en aznından liğme liğme olmadığı yada bulanık olmadığı bir video kaydı için ne yapmalıyım ?  Aynı şekilde Fps sorunu için de ne yapılmalıdır ?

-Teşekkür Ediyorum.

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bununl ilgili internette videolar var diye biliyorum bir bak istersen yazılı anlatmak uzun sürebilir. Ayrıca Bandicam ile oyun videosu çekmeni önermiyorum bende eskiden bandicam'la oyun videosu çekiyodum biraz sorun ouyordu kalite açısından

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Sanki çözünürlükler böyle bulanık bulanık liğme liğme olmuş gibi yani 360p gibi oluyor lucas77 4 yıl önce