Bandicam kayıt yaparken düşük FPS ve kasma sorunu

Merhaba her oyunda ne zaman ekran kaydı yapsam 18 ila 21 arası fps alıyorum kasmalarda oluyor. Yani oyun oynarken kasma olmamaması için ne tür ayarlar yapmalıyım ? İlk  olarak oyunun grafik ayarlarını düşürmem mi gerekli ?

-Teşekkür Ederim..

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Açıkçası çok bilgim yok bu tarz programlar ile ilgili ancak alternatif olarak, OBS, FRAPS gibi programları deneyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    5 yıl önce cevaplandı

      Başka programlar dene ama sakın FRAPS kullanma hem eskide kaldı hemde çekerken kastırıp videonun boyutunu 5 dk üzeri oyun ise genelde 15 gb üzeri yapıyor ve bunu boyut düşürme programları ile düşürmek zorunda kalıyorsun.

      infinity infinity (402)