Bandwidth Limit Exceeded

Herhangi bir web sitesine girmek istediğinizde

Bandwidth Limit Exceeded

The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later. hatası alıyorsanız bunun sebebi ve çözümünü aşağıda bulabilirsiniz.

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bandwidth Limit Exceeded hatasını sebebi ve çözümü nedir?

    Bandwidth Limit Exceeded hatası erişmek istediğiniz web sitesinin bant genişliğinin aşıldığı anlamına gelir. Normal internet kullanıcılarının Download ve Upload ile ilgili limitleri olduğu gibi web siteleri için de bu tür limitler söz konusudur.

    Eğer Bandwidth Limit Exceeded hatası veren bir kullanıcıysanız bu hatayı çözmek için sizin yapabileceğiniz herhangi bir şey yok. Siz sadece daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

    Eğer Bandwidth Limit Exceeded hatası alınan web sitesinin sahibiyseniz, teknik sorumlusu iseniz  o zaman kullandığınız hosting paketinin limitlerini yükseltmeniz gerekmekte. Hosting şirketi ile görüşüp daha geniş bant kullanımı olan bir hosting hizmetine geçiş yapmalısınız.

    Mevcut kullanıcı trafiğiniz şuan kullandığınız hosting paketi limitlerini aşıyor demektir.

    hakan hakan (15424)