Başarısız indirme hatası

internetten indirdiğim dosyalarda bazen başarısız indirme hatası oluyor. çözüm  nedir ? şimdiden teşekürler.

bilal19 bilal19 (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    BELİRLİ BİR ÇÖZÜM YOLU YOKTUR MAHLESEF

    BUNUN NEDENİ :

    Siz tarayıcıdan İndirme yaptığınız sırada : Yaşanan çeşitli internet kopuklukları , bağlantı sorunları ve kesintilerinden dolayı oluşan bir durumdur

    1 SN lik bir kesinti bile dosyanızın yanlış veya hatalı inmesine neden olur

    kullanici567286 kullanici567286 (41)
    9 yıl önce cevaplandı

      Antivirüs Programını Kapatıp Deneyiniz. Olmaz İse İnternet Bağlantısı Testi Yapınız.

      hsyngmt hsyngmt (1)
      9 yıl önce cevaplandı

        Google Chrome'da başarısız indirme hatasının sebepleri şunlar olabilir

        • Antivirüs yazılımları
        • Firewall, Internet Security gibi güvenlik yazılımları
        • Kötü internet bağlantısı
        • İndirme yaptığınız sunucudaki sorunlar.

        Nadir de olsa indirme yaptığınız sunucularda indirme hatasına sebep olabiliyor. Örneğin Google Chrome ile sürekli indirme hatası aldığım bir dosyayı Internet Explorer ile sorunsuz indirdim.

        Bu hatayı aynı sunucuda alıyorsanız Internet Explorer veya Firefox ile indirmeyi deneyin.

        cemkara cemkara (4215)