Başarısız - izinler yetersiz hatası

Brave ile bir exe dosyasını indirmeye çalışıyorum.  İndirme başarısız oluyor. Başarısız - izinler yetersiz hatası alıyorum. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarda muhtemelen antivirüs var.  Antivirüs indirme işlemini yarıda kesmiş. Bu sebepten Başarısız - izinler yetersiz hatası hatası almışsın.

    Antivirüsler özellikle .exe dosyalarını indirmeden hemen sonra tarar. Tarama sonrasında virüs bulunursa o dosya hemen silinir. Tarayıcının da o dosyaya erişimi engellenir. Bu sebepten Başarısız - izinler yetersiz hatası almışsın. Dosya zararlı içerik barındırıyor.  Muhtemelen crack filan indirmeyi denedin.  Dosya çok lazımsa ve ne olduğundan %100 eminsen antivirüsü kapat. Ne olduğunu bilmiyorsan o dosyayı bir daha indirme.

    murat murat (12492)