Başarısız - Sistem meşgul

Google Chrome ile dosya indirirken işlem %100'e yaklaştığında başarısız - sistem meşgul hatası ile indirme yarıda kesiliyor. Google Chrome dosyayı indiremiyor.

Mesajın orjinali Failed - System Busy şeklinde.

Google Chrome Failed - System Busy /  Başarısız - Sistem meşgul dosya indirme hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome Failed - System Busy /  Başarısız - Sistem meşgul dosya indirme hatasının çözümü nedir?

    Chrome Başarısız - Sistem meşgul hatası çoğu zaman geçici bir sistem hatasıdır. İndirme işlemini tekrardan başlattığınızda sorun ortadan kalkar ve indirme işlemi başarılı olur.

    Eğer indirme işlemi her seferinde Başarısız - Sistem meşgul hatası veriyorsa o zaman yapmanız gereken ilk işlem Google Chrome'u resetlemek olmalıdır.

    Herhangi bir uzantı indirme işlemlerinizde sorun çıkartıyor olabilir.

    Google Chrome nasıl sıfırlanır? linkinden Chrome'u nasıl resetleyeceğinizi / sıfırlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

    Yine Chrome Başarısız - Sistem meşgul hatası eğer bilgisayarınıza malware yani zararlı yazılım yüklendiyse ortaya çıkabilir.

    Bu durumda bilgisayarınızda virüs / malware taraması yapmanızda fayda var.

    Bilgisayarınızda virüs /malware taraması için şu iki programı kullanabilirsiniz:

    1. Adwcleaner nedir? Nasıl Kullanılır? linkini tıklayarak ADWCLEANER yazılımını indirin. Linkte anlatıldığı gibi çalıştırın.
    2. Adwcleaner ile tarama bittikten sonra bilgisayarınızı Malwarebytes anti-malware programı ile bilgisayarınız derin bir taramadan geçirin. Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır?

    Bu işlemlerden sonra Chrome Başarısız - Sistem meşgul hatası çözülecektir.

    hakan hakan (15424)