Başarısız - Yasak Google Chrome indirme hatası

Google Chrome ile bir dosya indirme istediğimde, Başarısız- Yasak hatası alıyorum.

İndirme işleini Google Drive üzerinden benim yüklediğim bir dosyadan yapıyorum. Dosya da virüs yok bundan eminim. Virüsün bulaşabileceği bir dosya türü değil.

Google Chrome Başarısız - Yasak hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome ile Google Drive üzerinden indirme yapmak istediğinizde Başarısız - Yasak hatası alıyorsanız ahatnın sebebi birden fazla Google hesabı kullanıyor olmanız olabilir.

    Google Drive üzerinden indirme yaparken mümkünse diğer Google hesap oturumlarını kapatın.

    Açık olan başka bir Google hesabı Başarısız- Yasak hatası almanıza neden oluyor.

    Erişmek istediğiniz Google Drive hesabı ile dahi oturum açmış olsanız, açık olan diğer Google hesapları soruna yol açabiliyor.

    Bu durumda çözüm diğer Google hesaplarında oturumu kapatmanız.

    murat murat (12492)