Başka bir bilgisayardan WhatsApp Web'e giriş yapıldı. Çıkış yapıldığını nasıl anlarım?

0

Kırtasiyeye çıktı çıkarmak için gittim ve orda whatsap Web üzerinden Telefonuma kodu okutarak giriş yaptı çıktı çıkardı benim hesabımdan çıktınız mum diye sormayı unuttum az önce whatsabıma girdim bi bilgisayar ismi flanda gözükmüyo çıkış yaptıklarını nasıl öğrenebilirim?

kullanici683241 kullanici683241 (1)
3 yıl önce sordu

  Toplam 2 Cevap


  0

  Telefondan whatsap açıp Ayarlar => Whatsap Web   giriş yaparak whatsapın hangi tarayıcıda açık oldugunu ögrenebilirsin ve kapatabilirsin 

  krsn krsn (233)
  3 yıl önce cevaplandı

   0

   Telefonunun bildirim bölümünde, yani telefonunun  ekranının en üstünde Whatsapp Web şuan aktif şeklinde bildirim gösterilir. Daha sonra bu bildirim kaybolur.

   Eğer kırtasiyedeki bilgisayarda hala giriş yapılmış durumdaysa, Whatsapp Menü > Whatsapp Web altında Giriş yapılan cihazlar  listelenir. Burada  Bugün son görülme 10:37 - Windows gibi cihazlar listelenir ve Tüm Cihazlardan çıkış yap seçeneği aktif olur. Bu seçeneğe dokunarak çıkış yapabilirsin.

   Eğer zaten çıkış yapıldıysa Whatsapp Menü > Whatsapp Web dokunduğunda QR kodunu tarama açılır. Bu da Whatsapp web hiç bir cihazda açık değil demektir.

   alattin alattin (16858)
   3 yıl önce cevaplandı

    üyelik gerektirir

    Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

    Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
    uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol