Başka bir kullanıcı bu cihazda uyumsuz bir sürümünü zaten yüklediğinden bu uygulamayı yükleyemezsiniz

Telefonuma instagram yüklemek istiyorum. Google Play'de instagram seçip yükle dediğimde Hata: başka bir kullanıcı bu cihazda uyumsuz bir sürümünü zaten yüklediğinden bu uygulamayı yükleyemezsiniz diyor.

instagram yüklü programlarda görünüyor ama KALDIR seçeneği pasif durumda yani kaldıramıyorum.  Normalde instagram uygulaması telefonda yüklü değil. Ne yapabilirim?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonda Başka bir kullanıcı bu cihazda uyumsuz bir sürümünü zaten yüklediğinden bu uygulamayı yükleyemezsiniz hatası alıyorsan telefonnufa birden fazla kullanıcı hesabı oluşturulmuş ve uygulama (instagram) bunlardan biri tarafından yüklenmiş demektir.

    Telefonunda birden fazla kullanıcı hesabı olmalı. Bu sebepten sen uygulamayı yükleyemiyorsun.

    Ayarlar> Kullanıcılar> bölümüne git. Burada kullanıcıları göreceksin.   Burada Konuk / misafir varsa seç. Daha sonra uygulamalara git ve oradan instagramı bul ve kaldır. Sorun çözülecektir. Farklı kullanıcılar varsa her biri ile bu işlemi tekrar et. Kontrol amaçlı. Hangisi instagram yükledi bilmediğimiz için.

    Aşamalar telefonunda biraz daha farklı olabilir.

    hakan hakan (15424)