Başka bir Telefondaki WhatsApp'ı görmek mümkün mü?

Sevgilime telefon aldım henüz vermedim içine onun göremeyeceği bir uygulama yükleyebilir miyim? WhatsApp'ı görebilmek için, aldığım telefon iPhone.

kullanici180580 kullanici180580 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Biz denemiştik ama yapamamıştık kod falan göndermişti whatsaApp bizde kodu yazdık ama bir tanesinde whatsApp kapanmıştı diyerinde ise açıktı.

    jetcileralemi jetcileralemi (1)
    3 yıl önce cevaplandı

      Casus yazılımlar ile bunu yapmak mümkün.

      Fakat yapmak istediğin şeyin suç olduğunu ve yasal yaptırımları olduğunu hatırlatmak isterim.

      alattin alattin (16984)