başka birinin sosyal media hesabina şifresiz giriş yapmak mümkünmü

Ben başka bir arkadaşimin mesela sevgilimin. sosyal medya hesabina giriş yapmak istiyorum.

nasil yapa bilirim şifre kullanmadan. ve önerdiğiniz yöntemler. her türlü hesapta yapmak mümkünmü dür ÖRNEĞIN: IMO. Fasebook. twiter.

kullanici53158 kullanici53158 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir sosyal medya hesabina şifresiz giriş yapmak mümkün degildir.

    Daha önce sisteme giriş yapılmışsa ve beni hatırla seçenegi seçildiyse o bilgisayar ya da cihazda şifresiz oturum açılabilir. Farkli bir cihazdan giriş için mutlaka şifre gerekir.

    alattin alattin (16999)
    2 yıl önce cevaplandı

    • anladim. ama bazi uygulamalar ile şifresiz giriş yapildiğini söylüyorlar. bunun içi 3..4 tane uygulama lazimmiş ama bilmiyorum. kullanici53158 2 yıl önce
    • öyle bir şey olsaydı sosyal medya platformları iflas ederdi @kullanici53158 hydra 2 yıl önce
    • Anladim. teşekkür ederim abi kullanici53158 2 yıl önce
    • @kullanici53158 böyle bir şey olsa sadece instagram, facebook için değil bankalar, devlet siteleri gibi tüm siteler güvensiz olurdu ki şifre kullamanın anlamı kalmazdı. alattin 2 yıl önce
    • anladım. yanı böyle bır yöntem yokç ılgılndığın ıçın teşekkürler abı kullanici53158 2 yıl önce