Başkasının WhatsApp'ına girdiğimi anlamaması için ne yapmalıyım?

Ben birinin whatsappna girio bakmak istiyorum ama interntle ile de işim var ben girdiğimde bildirim gelirse girdiğim anlaşılır bunun için herangi bi yol varmı girdiğimi anlamaması için bildirim gelememesi için

kullanici596168 kullanici596168 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WhatsApp uygulmasının internetini keserek işleme devam edebilirsiniz.Bunun için NoRoot uygulmasını indirerek deneyebilirsiniz.

    Telefonda uygulamaların internete erişmesi nasıl engellenir?

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      Ne yazıkkı telefon huawei onlara root atılmıyo

      kullanici596168 kullanici596168 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • root atma işlemine gerek ; bu uygulamayı play storeden indirin. ardından whatsapp internetini kesebilirsiniz. ( rootsuz çalışıyor ) ybaskin34 4 yıl önce