Başlangıç onarma

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Sorunu anlatıyorum. Şimdi bilgisayarda tarama yaptım malwarebytes ile. 33 tane virüs çıktı. Remove selected dedim. Bilgisayarınız yeniden başlatılacak falan dedi. Tamam dedim bilgisayar kapandı açıldı şu an 10 dakikadır başlangıç onarma yükleniyor ne yapacağım?

mstfz2001 mstfz2001 (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    başlangıç onarmayı bekleyin başkada yapacak birşeyok zatende reset atsanızda başlarken yine onarma yapacak o sebebten bekleyin bazen 2 saat bile sürebiliyor hardiskin durumuna bağlı olarak

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bekledim sonra seçeneklerden geri yükleme yaptım yeniden başlattım ve yine başlangıç onarma çıktı mstfz2001 7 yıl önce
    • başlagıç onarma bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın başlangıç onarma yapmadan başlıyorsa eski sistem geri yükleme noktalarını sislin yeni bir sistem geri yükleme noktası yaın ilerisi için candan 7 yıl önce

    Benim size önerim sistem geri yükleme yapmanızdır.Bugün benimde öyle oldu fakat onarmadı.Güvenli modda açıp sistem geriyükleme yapın.

    hayaxi hayaxi (18)