Başlangıçta ekranda bir şey yok

yukarıdada belirtiğim gibi başlangıçta ekranda hiçbirşey yok ama bilgisayar hızlı 1-2 dakka sonra ekrana dosyala gözüküyor

gasir gasir (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar . Sorunun sanırım masaüstünün geç gözükmesi . bir yolu var dene derim .

    bilgisayarı yeniden başlattığında biosa gir hangi tuş bilmiyorum f8 olablir. ordan vga modunu etkinleştir. disable olması lazım onu enable yap tekrardan başlat . sorunun düzelicektir diye umuyorum .

    blackheaven blackheaven (728)
    9 yıl önce cevaplandı

      Windows 8, Windows 7 ve  Windows Vista da gizli olarak IconCache.db dosyası bulunmaktadır. Gizli dosyaları görünür hale getirdikten sonra

      C:\Kullanıcılar\"Kullanıcı Adı"\AppData\Local\IconCache.db

      yolunu takip ederek IconCache.db dosyasını siliniz ve bilgisayarı yeniden başlatınız.

      Böylelikle ikon ön belleği temizlenmiş olacak. Merak etmeyin yeniden başlatmadan sonra IconCache.db yeniden oluşacaktır.

      yusufbozar yusufbozar (348)