Başlangıçta PC fruit.DLL hatası veriyor. Nasıl düzeltebilirim?

PC'mi uzun müddet kullanmamıştım ve sanırım benden habersiz kullananlar ve program yükleyip silenler olmuş. Sorunun kaynağını dahi bulamadım.

ısaserhatkaan ısaserhatkaan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    başlangıçta açılan   exe dosyaları içinde fruit.DLL bu dosyayı bulun  sağtuş ve silin

    Quick Startup bu programı indirin başlangıçta açılan bütün programları görebilirsiniz http://www.tamindir.com/quick-startup/

    veya başlat ( görev zamanlayıcı ) yaz ve tıklat burda zaman kitaplığını tıklat burda fruit.DLL bul ve sil

    candan candan (4301)