başlat menüsünün kararması

win10 güncel sürüm yüklü işletim sistemi kullanıyorum.

http://i.hizliresim.com/yVlY60.png

Bu resimde gördüğünüz gibi kararmalar oluyor ve bu durum windowsu yüklediğim ilk günden beri var. Bazen yazıların bazıları kararıyor bazen hepsi. araştırdım ama bulamadım. driverupdater yüklü ve driverler güncel. ekran kartları güncel. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

whitemacchiato whitemacchiato (25)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ayarlar -> Kişiselleştirme -> renkler sekmesi ile oynadınızmı hiç orda birkaç ayar var belki uygularsanız düzelebilir.

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    Sen Driver Updater programinı falan boşver (Bence bu tür programları hiç kullanma). Yapılması gerekenler;

    1- Ekran kartı sürücüsünü tamamen kaldır (İlgili dosyalarıda sil).

    2- Ekran kartı (veya hazır PC ise PC) üreticisinin resmi sayfasından sistemine uygun ve güncel sürücüyü bularak yükle.

    Veya PC'yi problem öncesi bir zamana (geri alma noktasına) geri al:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Problemin düzelecektir.

    temmuz temmuz (12505)