Başlatmada sorun belirtilen modül bulunamadı hatası nasıl çözülür?

-1

1 başlatmada sorun belirtilen modül bulunamadı) flash bellek hatası nasıl çözülür?

flash belleğim açılır mı?

flash bellek virüsü nasıl temizlenir?

candan candan (4301)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

                                                        BİLGİ PAYLAŞIMI

    bilgisayara programı indirip kuralım

    flash beleği bilgisayara takalım ve starrt tarama bittikten sonra aşağıda ikitane sekme beliriyor sağdaki sekmeye tıklatalım ve nereye kaydedileceğini seçelim  kaydet diyoruz ve flash beleğimizi biçimlendiriyoruz yeniden beleğe dosyalarımızı kopyala yapıştır diyelim flash beleğimiz sorunsuz açılıyor

    http://www.tamindir.com/usb-virus-scan/

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • aşağı oylayan arkadaş her kimseniz gerekçenizi birde imzanızı atarsanız bizde sizi tanımış oluruz candan 7 yıl önce